Haber Kaya

Nur Yerlitaş İnstagram hesabından defalarca söyledi!

Nur Yerlitaş İnstagram hesabından defalarca iyi olduğunu üstüne basa basa söyledi. Geçtiğimiz ay estetik ameliyatı olan Yerlitaş’ın haberini okumadan geçme!

Nur Yerlitaş İnstagram hesabından defalarca söyledi!
Bu haber 27 Kasım 2016 - 12:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Nur Yerlitaş İnstagram hesabından defalarca iyi olduğunu üstüne basa basa söyledi. Geçtiğimiz ay estetik ameliyatı olmak için hastaneye giren Yerlitaş kanser olduğunu öğrenmişti. Gelen bilgilere göre Nur Yerlitaş göğüs küçültme için bıçak altına yatmış fakat yatakta göğüs kanseri olduğunu öğrenmişti. İyi huylu bir kanser olduğunu biliniyordu ve zaten Nur Yerliştaş paylaştığı her resminde iyi olduğunu vurguluyor. Bizde ünlü modacının her geçen gün çok daha iyi olduğunu anladık. Günden güne iyileşen ünlü modacı Nur Yerlitaş eski çalışma arkadaşları ile birlikte tekrar TV8’de yarışmaya başladı.

NUR YERLİTAŞ İNSTAGRAM’DAN SÖYLEDİ

İlk olarak Bu Tarz Benim’de başlayan kariyer savaşlarında olumlu sonuç alan modacı soluğu TV8’de aldı. Oldukça fazla bir jüri hayat olan Yerlitaş modacı yetiştirmek için her gün çekimlere gidiyor. Bu arada Nur Yerlitaş’ın gizli aşklarının olduğunu basında duymaya başladık ama bu konu hakkında henüz kesinleşmiş bir bilgi olmadğı gibi aynı zamanda Yerlitaş tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştır. İnstagram hesabından her fırsatta iyi olduğunu söyleyen Nur Yerlitaş’a çok daha sağlıklı günlerin gelmesini umut ediyor ve huzur dolu günler diliyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER