Haber Kaya

Pendik bayan kuaförü Tayfun Bakırhan ödüle doymuyor

Pendik bayan kuaförü Tayfun Bakırhan ödüle doymuyor ve yine ödül üstüne ödül aldı. Ödüle doymayan ve elinde bin marifet olan Tayfun Bakırhan saç konusunda uzmanlığını konuşturdu ve yine ödül aldı.

Pendik bayan kuaförü Tayfun Bakırhan ödüle doymuyor
Bu haber 18 Aralık 2016 - 17:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pendik bayan kuaförü Tayfun Bakırhan ödüle doymuyor ve yine ödül üstüne ödül aldı. Ödüle doymayan ve elinde bin marifet olan Tayfun Bakırhan saç konusunda uzmanlığını konuşturdu ve yine ödül aldı. Televizyon, müzik ve iş dünyasında marka yapmış ve en iyilerinin ödüllendirileceği KKTC ile Türkiye en iyiler ödül gecesi bu sene ikinci kez organize edildi ve büyük bir katılım oranına sahip oldu. Buraya katılan onlarca ünlü isminde olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Bu etkinliği tamamıyla CYPAPARAZZİ üstlendi. Muhteşem bir etkinlik oldu ve bu işte uzman kişiler bir araya gelerek ödüllendirildiler.

TAYFUN BAKIRHAN YILIN EN İYİ KUAFÖRÜ OLDU

pendik-bayan-kuaforu-tayfun-bakirhan

Bu ödül törenin yılın en iyi kuaförü unvanı ise Tayfun Bakırhan’a verildi. Makasını konuşturan Bakırhan’ı bütün medya dünyası konuşuyor. Tayfun Bakırhan ise oldukça ünlü isimlerle birlikte çalışmalarına devam ediyor. İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Pendik’in en işlek caddesinde kendisine özel bir saç tasarım stüdyosu var. Burada gelen herkesin mutlu olarak ayrıldığını vurgulayan Tayfun Bakırhan yılın en iyi kuaförü unvanını aldı ve bu alanda da profesyonel olarak çalışmalarına devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER