Haber Kaya

Tayfun Bakırhan Kıbrıs için hazırlık yapıyor

Genç kızların yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Tayfun Bakırhan Kıbrıs için hazırlık yapıyor çünkü 30 ocak tarihinde başlayacak olan moda haftasında ünlü isimlerle bir araya gelecek.

Tayfun Bakırhan Kıbrıs için hazırlık yapıyor
Bu haber 19 Ocak 2017 - 21:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç kızların yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Tayfun Bakırhan Kıbrıs için hazırlık yapıyor çünkü 30 ocak tarihinde başlayacak olan moda haftasında ünlü isimlerle bir araya gelecek. Pendik bayan kuaförü olarak hizmet veren birçok kadının yakından tanıdığı Bakırhan içim geri sayım başladı. Günler sonra Kıbrıs’ta başlayacak olan Fashion Stage modayı takip edenleri bir araya getirecek. Ünlü isimler ver birbirinden güzel saç stilleri burada ortaya çıkacak. Yeni yıla damgasını vuracak olan bu muhteşem etkinliği kaçırmayın.

TAYFUN BAKIRHAN YILIN EN İYİ KUAFÖRÜ SEÇİLDİ

haber

Pendik bayan kuaförü Tayfun Bakırhan ödüle doymuyor ve yine ödül üstüne ödül aldı. Ödüle doymayan ve elinde bin marifet olan Tayfun Bakırhan saç konusunda uzmanlığını konuşturdu ve yine ödül aldı. Televizyon, müzik ve iş dünyasında marka yapmış ve en iyilerinin ödüllendirileceği KKTC ile Türkiye en iyiler ödül gecesi bu sene ikinci kez organize edildi ve büyük bir katılım oranına sahip oldu. Buraya katılan onlarca ünlü isminde olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Bu etkinliği tamamıyla CYPAPARAZZİ üstlendi. Muhteşem bir etkinlik oldu ve bu işte uzman kişiler bir araya gelerek ödüllendirildiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER