Haber Kaya

AKN kullanıcıların işkencesi haline gelmeye başladı

AKN kullanıcıların işkencesi haline gelmeye başladı
Bu haber 23 Eylül 2016 - 8:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kullanıcıların internet hızını yavaşlatan Adil Kullanım Noktası (AKN) için yeni düzenlemelerin yapılması isteniyor çünkü AKN kullanıcıların işkencesi haline gelmeye başladı. Bugün aylık yüzlerce lira internet parası veren vatandaşlar bile bir süre sonra internet hızının yerlerde sürünmesini gözleriyle izlemek zorunda kalıyor. AKN dediğimiz bu saçmalığın bir an önce sona ermesi gerekiyor çünkü artık hızlı internet bir gereklilik haline gelmeye başladı.

Eskiden videolar internette fazla kullanıcı bulmuyordu fakat artık video reklamlar sayesinde video sitelerinde büyük bir artış gözlendi. Yeni meslek dalları açıldı ve insanlar video çekerek hayatlarını kazanmaya başladı. Yüksek internet indirme hızının yanında ayrıca artık yükleme hızı da oldukça büyük bir değer taşımaya başladı. Artık birçok sitede yüksek grafikler ve ileri teknoloji yazılımlar kullanılıyor. Buna belediyelerin web siteleri ve e-devlet sitesi de dahil oluyor.

AKN KULLANICILAR İÇİN BİR İŞKENCE HALİNE GELDİ

Yukarıda geçen nedenlerden dolayı artık internet hızı çok önemli bir yer edindi. Bunun yanında merak edilen detaylardan birisi AKN hakkında düzenlemeler oldu. Konu hakkında bazen göstermelik açıklamalar ve duyurular yapılıyor ama henüz bir faaliyet yok. Muhtemelen uzun yıllar kullanıcılar tam anlamıyla bir rezillik olan intrenet hızı saçmalığını çekmeye devam edecek. Siz AKN hakkında ne düşünüyorsunuz?

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER