Haber Kaya

FETÖ’nün okullarında bulunan gizli odalar herkesi şaşırtıyor

FETÖ’nün okullarında bulunan gizli odalar herkesi şaşırtıyor
Bu haber 22 Eylül 2016 - 12:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında FETÖ terör örgütüne dair bütün kurumlara el konuldu. FETÖ’yü savunan ve o terör örgütüne herhangi bir yoldan üye olduğu tespit edilen bütün üyeler teker teker kamudan uzaklaştırılıyor. FETÖ’nün eğitim kurumlarında oldukça ciddi çalışmalar yapılıyor ve bu çalışmalar sırasında gizli odalar ortaya çıkıyor. Sadece asansör ile çıkılabilen bu odalarda oldukça lüks eşyalar bulunuyor. Bu eşyaların yanında ayrıca ortaya çıkan eşyaları gizlilik nedeniyle sizlere söyleyemiyoruz.

FETÖ’nün okullarında bulunan gizli odalar herkesi şaşırtıyor çünkü bu odalara merdiven ile giriş tamamen engellenmiş. Odaya çıkan asansörler ile özel bir kart ile çalışıyor ve aksi taktirde asansörü hareket ettiremiyorsunuz. Bunun yanında duvar olduğunu zannettiğiniz yerlerin arkasında zamanında ailelerin yaşadığı yaşam alanları bulunuyor. Burada yaşayan kişilerin daha önce aranan kişiler olduğu düşünülüyor.

Terör örgütlerine yapılan operasyonlar bütün hızıyla devam ediyor. Hepsinin çok yakında sonu gelecek çünkü Türkiye’nin gücü karşısında herhangi bir terör örgütünün ayakta kalamayacağını biliyoruz. Terör örgütünün bütün finans kaynakları yok ediliyor. Eğitim alanında ortaya çıkan birçok okul kapandı ve şirketlere kayyum atandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER