Haber Kaya

HAVELSAN’ın yeni ürünü ‘Ateşkes’ düşmanın gözünü korkuttu

HAVELSAN’ın yeni ürünü Ateşkes düşmanın gözünü korkuttu diye düşünüyoruz çünkü terör örgütlerinin en gözde üyeleri genelde keskin nişancılar oluyor.

HAVELSAN’ın yeni ürünü ‘Ateşkes’ düşmanın gözünü korkuttu
Bu haber 28 Eylül 2016 - 21:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HAVELSAN’ın yeni ürünü Ateşkes düşmanın gözünü korkuttu diye düşünüyoruz çünkü terör örgütlerinin en gözde üyeleri genelde keskin nişancılar oluyor. Daha önce kendi topraklarımızda terör örgütü PKK’yı yok etme operasyonlarında birçok evde ve teröristlerin inlerinde göz damlaları bulunmuştu. Bu damlaların daha sonradan sadece keskin nişancılar tarafından kullanıldığı ortaya çıktı. Ayrıca burada bugünlerde Amerikan yapımı silahların da bulunduğu belirtmek istiyoruz. HAVELSAN’ın yeni silahı keskin nişancılar için tam anlamıyla kabus oluyor.

Keskin Nişancı Tespit Sistemi olarak adlandırılan Ateşkes düşmanın korkulu rüyası haline gelecek çünkü Türk mühendisler öyle bir yazılım ürün ortaya çıkardı ki keskin nişancıların yeri hemen tespit edilebiliyor. Böylece keskin nişancıların korkulu rüyası haline gelecek olan Ateşkes adlı milli silahımız bizi çok sevindirdi. Bu tip harp teknolojileri arasında ortaya çıkan teknolojiler hepimizi şaşırtıyor diyebiliriz. Bu alanda yapılması beklenen birçok ürünü sizde bu haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Oldukça karmaşık bir algoritmaya sahip olan HAVELSAN yapımı Keskin Nişancı Tespit Sistemi sınır güvenliğinde oldukça üstün rol oynayacağı gibi leş kokan terör örgütü PKK’nın yok olmasında büyük rol oynayacak. Zaten bitişe oldukça yakın olan PKK için geri sayım başladı. Konu ile ilgili olarak yorumlarınızı hemen alt taraftan belirtebilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER